Skip to content Skip to footer

Konkurs dla architektów: budynek biurowy w technologii szkieletu drewnianego

Grupa Burkietowicz organizuje konkurs dla architektów na koncepcję nowego budynku biurowego dla Organizacji. Nasza firma zamierza wybudować budynek biurowy w technologii szkieletu drewnianego. Ten pomysł to inspirujący i ważny krok w rozwoju, dlatego pragniemy się do niego dobrze przygotować.

Nasz cel

To działanie jest manifestacją naszej filozofii biznesu. Opiera się na twórczym podejściu do drewna i eksperckości z nim związanej. Ponadto cechuje nas kultura klientocentryczności, która przenika każde nasze działanie. Innymi słowy nasza strategia łączy rozwój firmy z dzisiejszymi i przyszłymi potrzebami naszych klientów. Dzięki najnowocześniejszym technologiom obróbki i montażu drewna, prefabrykowane konstrukcje drewniane stają się realną alternatywą dla większości technologii stosowanych dzisiaj w budownictwie, dlatego prefabrykacja jest przyszłością.

Dla kogo

Nowy budynek to zapowiedź nowego wymiaru i etapu rozwoju firmy. Miło nam zatem poinformować, że otworzyliśmy konkurs dla architektów w formule zamkniętej, do którego zaprosiliśmy pracownie architektoniczne z terenu całego kraju.

Sztuka tworzenia

Mamy ogromny szacunek do pracy architekta. Wiemy, że budynek to nie twór oparty na figurach i przemyślnych układach. Projektowanie to sztuka tworzenia i kreowania przestrzeni, integrującej wewnętrznie i nadającej kontekst otoczeniu w jakim się znajduje. Mając to na względzie wytypowaliśmy biura architektoniczne do których skierowaliśmy zaproszenie konkursowe. Liczymy na pozytywna reakcję i nadesłanie ciekawych i inspirujących koncepcji. Będziemy o szczegółach informować na bieżąco.

konkurs na projekt budynek biurowy w technologii szkieletu drewnianego
Konkurs dla architektów


O nas – Burkietowicz