Skip to content Skip to footer

Powrót Grupy Burkietowicz na Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2023

Po 3 latach nieobecności – w tym roku uczestniczyliśmy jako jeden kilkuset z międzynarodowych wystawców w 31. Edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023. Udział Grupy Burkietowicz w tym prestiżowym wydarzeniu podkreśla jej znaczącą pozycję na arenie międzynarodowej, jak również stanowi znakomitą okazję do prezentacji swoich najnowszych osiągnięć, produktów i usług.

Dla Grupy Burkietowicz, której specjalnością jest budownictwo drewniane, uczestnictwo w targach BUDMA było nie tylko powrotem do znanej przestrzeni międzynarodowej wymiany myśli i doświadczeń, ale także okazją do zaprezentowania swojej ekspertyzy i nowatorskich rozwiązań. Firma miała możliwość spotkania się z innymi liderami branży, wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych, wartościowych relacji biznesowych. Wystawa była doskonałym miejscem do demonstracji najnowszych trendów w budownictwie drewnianym, w tym innowacyjnych technik prefabrykacji i projektowania ścian szkieletowych, które są specjalnością Grupy Burkietowicz.

Udział w tak ważnym wydarzeniu jak BUDMA 2023 jest również dowodem na to, że firma aktywnie śledzi globalne zmiany i dostosowuje swoje strategie do dynamicznie zmieniającego się rynku. Grupa Burkietowicz, dzięki swemu zaangażowaniu w targi, potwierdza swoje aspiracje, by być w czołówce innowacyjnych firm, które wpływają na kształtowanie przyszłości budownictwa drewnianego.

Owocne spotkania

Były to niezwykłe cztery dni, choć bardzo intensywne, bo wypełnione licznymi spotkaniami, dyskusjami, konferencjami, to jakże ciekawe i owocne. To idealny czas na zapoznanie się z nowościami rynkowymi, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz innowacyjnych technologii i produktów w naszej branży, ponieważ zmienia się wiele. Jesteśmy przekonani, że spotkania online niestety nigdy nie zastąpią bezpośrednich rozmów, dlatego cenimy sobie ten czas. Przede wszystkim ze względu na możliwość spotkania się z naszymi partnerami biznesowymi z kraju i zagranicy.

Mistrzostwo i Innowacyjność na Targach BUDMA 2023

Niezwykła energia, bezpośrednie spotkania i targowy gwar, które dają nam poczucie niesamowitej integracji z międzynarodowymi firmami branży budowlanej. Jest to dla nas ugruntowanie poczucia, że jesteśmy rozpoznawalni i cenieni za swoją tradycję pracy z drewnem, jakość i mistrzostwo. Nasi eksperci byli dostępni dla odwiedzających, odpowiadając na zapytania dotyczące specyfiki budownictwa drewnianego prefabrykowanego, w tym aspektów technicznych, ekologicznych oraz możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb klientów. Taka aktywna obecność na targach BUDMA 2023 umożliwiła Grupie Burkietowicz nie tylko prezentację swoich produktów, ale także wyraźne podkreślenie swojego zaangażowania w promowanie zrównoważonego budownictwa i innowacyjnych rozwiązań w konstrukcjach drewnianych takich jak: ściany szkieletowe drewniane, prefabrykowane wiązary dachowe czy też więźba prefabrykowana.

Podsumowując – BUDMA to idealne miejsce do przedstawienia nowych propozycji dla klientów i partnerów. Ponadto była to dla nas okazja do zaprezentowania naszych produktów, które odpowiadają na potrzeby zrównoważonego budownictwa. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy przedstawić naszą wizję i misję tak wielu osobom, które zainteresowały się ofertą Grupy Burkietowicz.