Skip to content Skip to footer
PRODUKTY

Ściany szkieletowe

kompleksowo w drewnie

Prefabrykowane ściany szkieletowe

Gotowe ściany szkieletowe, które oferujemy odpowiadają na potrzeby różnych rodzajów budownictwa:

Icon

Mieszkaniowe jednorodzinne

Icon

Mieszkaniowe wielorodzinne

Icon

Przemysłowego

Icon

Rolniczego

Icon

Usługowego

Icon

Szkieletowego

Produkowane przez nas prefabrykowane ściany szkieletowe przeznaczone są do budownictwa jedno i wielorodzinnego oraz budynków użyteczności publicznej. Wybór gotowych ścian szkieletowych pozwala zoptymalizować budowę pod względem ekonomicznym, konstrukcyjnym, a także samej organizacji procesu budowy.
Od pierwszego
do ostatniego kroku

ROZWIĄZANIA DOBRANE W OPARCIU O WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE

Zapewniamy wsparcie i fachowe doradztwo techniczno-handlowe oraz pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań. Nasze biuro projektowe pozwala nam na zaproponowanie naszym PARTNEROM najlepszych rozwiązań już na etapie projektu koncepcyjnego. Współpraca przed rozpoczęciem procesu budowy daje gwarancję, że projekt konstrukcji będzie uwzględniał aspekty ekonomiczne czy ekologiczne. 

W przypadku wyboru naszej firmy jako dostawcy prefabrykatów nasi konstruktorzy wykonają projekty konstrukcyjne, rysunki wykonawcze oraz projekty (rysunki) montażowe. Zespół naszych specjalistów pomoże w zaplanowaniu sprawnej organizacji procesu budowy.

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

W związku z oferowaniem naszych prefabrykatów do różnych odbiorców, nie zamykamy się na jeden model ściany. Oferujemy ściany zbudowane ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Stopień prefabrykacji jest każdorazowo ustalany z naszym odbiorcą. Możemy dostarczyć podstawową ścianę składającą się wyłącznie z konstrukcji szkieletowej obłożonej jedną płytą konstrukcyjną, jak również w pełni prefabrykowaną ścianę z zamontowanymi oknami, izolacją zewnętrzną oraz instalacjami wewnątrz ściany. Powyższe założenia dotyczą zarówno elementów ściennych, jak również elementów stropowych czy gotowych paneli dachowych. Korzystając z usług firm współpracujących wspieramy naszych partnerów na każdym etapie budowy, od wylania płyty fundamentowej po montaż całego budynku.
budowa domu szkieletowego
ZNAMY SIĘ NA DREWNIE I JEGO OBRÓBCE

przykładowe ściany szkieletowe

ŚCIANA WEWNĘTRZNA DZIAŁOWA

ŚCIANA ZEWNĘTRZNA

Pozostałe zalety domów budowanych w technologii szkieletowej:

  • materiał nie musi być sezonowany i osuszany,
  • czas budowy jest zdecydowanie krótszy niż w budownictwie tradycyjnym,
  • na budowie pozostaje mniejsza ilość odpadów budowalnych, dzięki dostarczeniu gotowych prefabrykatów,
  • ryzyko przedłużania się trwania budowy jest mniejsze, m.in. ze względu na warunki pogodowe,
  • technologię szkieletową cechuje większa czystość i estetyka,
  • znaczna część procesu budowlanego znajduje się w jednych rękach – odpowiedzialność nie rozmywa się na różnych wykonawców.

To rozwiązanie ekologiczne, energooszczędne i szybkie w realizacji.