Skip to content Skip to footer

Nowoczesny Garaż Modułowy estetyka i ekologia w jednym

Zaprojektuj, zamów i zmontuj garaż modułowy

Nowoczesny garaż modułowy to nasza odpowiedź na zmieniający się rynek budowlany. Prosta, estetyczna i ekologiczna konstrukcja oraz design w stylu nowoczesnej stodoły doskonale wpasowuje się w tereny wiejskie, jak i podmiejskie. To połączenie tradycyjnej formy garażu z eleganckim wykończeniem.

Budynek zaprojektowaliśmy tak, aby maksymalnie ułatwić kwestie formalno-prawne przed i w trakcie budowy. Dzięki powierzchni mniejszej niż 35m kw. oraz metodzie posadowienia zminimalizowaliśmy konieczność zgłoszeń oraz pozwoleń administracyjnych.

Jeden budynek – wiele możliwości

Przygotowaliśmy cztery warianty kolorystyczne i materiałowe. Dzięki prostemu a zarazem eleganckiemu designowi oraz zróżnicowanej ofercie wykończenia, możliwe jest idealne dopasowanie garażu do otaczającej go przestrzeni. 

Samodzielny montaż, dzięki prostej konstrukcji

Naszą ideą było stworzenie budynku prostego i przyjemnego w budowie, dlatego zaprojektowaliśmy go tak, żeby składał się z powtarzalnych modułów. Poszczególne elementy wykonujemy z materiałów drewnianych i drewnopochodnych, w rezultacie garaż modułowy jest przyjazny środowisku.

Zastosowana metoda składania pozwala na montaż bez angażowania wykwalifikowanych specjalistów, co bez wątpienia jest kolejnym atutem, ponieważ zdecydowanie obniża to koszty inwestycji. Dzięki czytelnej instrukcji montażu w formie obrazkowej, budowanie garażu przypomina układanie klocków, dlatego każdy może wykonać go samodzielnie.

Budynek dostosowany jest do osób o różnej sprawności, wobec tego jest przyjazny rodzinom, jak i osobom niepełnosprawnym ruchowo.

Możliwość dostosowania do własnych potrzeb

Tworząc koncepcję nowoczesnego modułowego budynku chcieliśmy stworzyć ofertę dla tych, którzy cenią sobie indywidualne rozwiązania oraz elastyczne podejście do gospodarowania przestrzenią. Garaż modułowy to budynek, w którym łatwo można utrzymać porządek, dlatego polecamy go osobom ceniącym sobie ład, harmonię i funkcjonalność.

Nasz garaż sprawdzi się nie tylko jako zabezpieczenie auta, ale np. jako miejsce przechowywania narzędzi czy sprzętu sportowego.

Samochód, rowery, a może sprzęty i meble ogrodowe? Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz daną Ci przestrzeń!

Projekt garażu modułowego jest obecnie na etapie koncepcyjnym i nie wszedł jeszcze do portfolio produktowego Grupy Burkietowicz.

Zainteresowany tematem?
Skontaktuj się z nami: lab@burkietowicz.pl