Skip to content Skip to footer

Budownictwo drewniane – wyzwania i perspektywy

Jakie wyzwania i przeszkody czekają budownictwo drewniane w Polsce? Jakie wątpliwości i pytania pojawiają się w głowie klienta na myśl o budownictwie drewnianym szkieletowym? Potrzeby i oczekiwania naszych partnerów wobec współpracy – firm, które dopiero zaczynają lub już z powodzeniem działają na rynku prefabrykowanego budownictwa drewnianego.

Wzmacnianie relacji biznesowych – budowa sieci współpracy z partnerami

O te oraz inne kwestie zapytaliśmy naszych partnerów –  uczestników zeszłotygodniowego spotkania w siedzibie naszej firmy. Jak wiemy, informacje najlepiej zdobywać u źródła, stąd potrzeba osobistego spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń. Jednym z naszych głównych firmowych założeń jest budowa sieci współpracy opartej na wzajemnym wsparciu w rozwoju biznesu. Ponadto stawianie na partnerskie relacje, wymianę wiedzy i dzielenie się nią z naszymi partnerami.

Współpraca z klientami to proces, w którym klienci: biura architektoniczne, deweloperzy, firmy budowalne, cieśle oraz dekarze są dla nas PARTNERAMI. Kompleksowy, w pełni profesjonalny pakiet usług obejmuje kilka etapów, które odpowiadają na różne potrzeby z zakresu prefabrykowanego budownictwa jedno- i wielorodzinnego, przemysłowego i rolniczego.

Nowoczesne technologie

Takie spotkania, to również okazja do lepszego poznania się. Nasi goście mieli okazję zwiedzić nasz park technologiczny, zobaczyć nowobudowaną halę do prefabrykacji elementów drewnianych domów szkieletowych czy posłuchać o korzyściach płynących z przyjętych przez nas rozwiązań technologicznych.

Nasi partnerzy

Wood Complex, Harmony House i Energo Domy dziękujemy Wam za poświęcony czas. Okazja do osobistego spotkania się i rozmowy w wami jest dla nas cennym doświadczeniem. To także nieocenione źródło wiedzy, którą wykorzystamy, aby być dla Was jeszcze bardziej wartościowym partnerem w biznesie. Budownictwo drewniane to nasza wspólna droga do rozwoju.