Skip to content Skip to footer

Otwarcie nowoczesnego obiektu rolniczego

W czerwcu odbyło się otwarcie nowoczesnego obiektu rolniczego w Młynkowie, niedaleko Poznania. Z wielką radością uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Grupa Burkietowicz wyprodukowała, dostarczyła i zamontowała konstrukcję dachową o łącznej powierzchni blisko 1600m2!

nowoczesny obiekt rolniczy w młynkowie

Zwiedzanie chlewni

Tuż po przyjeździe główny wykonawca zaprosił nas do środka obiektu, gdzie z dużą starannością opisał każde pomieszczenie oraz jego funkcję. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał również na nasze pytania, których jak się okazało było całkiem sporo. Nowoczesne technologie zastosowane w chlewni są bardzo ciekawym tematem rozmów. Inwestycja zrobiła na nas ogromne wrażenie i pokazała, jak wielki potencjał drzemie w rolnictwie.

Dlaczego my

Główny wykonawca zapewnił nas, że zdecydował się na współpracę z nami ze względu na kilka bardzo istotnych aspektów. Kluczowy okazał się fakt, że przedstawiliśmy ofertę konkurencyjną pod względem ceny w stosunku do innych firm. Dodatkowo korzystamy tylko z profesjonalnych ekip montażowych, które odpowiednio szkolimy i przygotowujemy do pracy na tak dużych obiektach. Ponadto ekipy montażowe posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i zamontowali już niejedną taką konstrukcję. Naszą zaletą jest również szybkość realizacji i dobra, partnerska relacja z inwestorem i wykonawcą, którą opieramy na zaufaniu i wzajemnym wsparciu na każdym etapie prac.Grupa Burkietowicz korzysta zawsze z najwyższej jakości drewna w klasie C24.

Podsumowanie

Otwarcie nowoczesnego obiektu rolniczego było fantastyczną okazją do rozmów i zaprezentowania naszej oferty potencjalnym partnerom, którzy chcieli rozwiać swoje wątpliwości. Nasi przedstawiciele udzielali merytorycznych i szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie.