Skip to content Skip to footer

BUDMA 2023

Po 3 latach nieobecności – w tym roku uczestniczyliśmy jako jeden kilkuset z międzynarodowych wystawców w 31. Edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2023.

Owocne spotkania

Były to niezwykłe cztery dni, choć bardzo intensywne, bo wypełnione licznymi spotkaniami, dyskusjami, konferencjami, to jakże ciekawe i owocne. To idealny czas na zapoznanie się z nowościami rynkowymi, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz innowacyjnych technologii i produktów w naszej branży, ponieważ zmienia się wiele. Jesteśmy przekonani, że spotkania online niestety nigdy nie zastąpią bezpośrednich rozmów, dlatego cenimy sobie ten czas. Przede wszystkim ze względu na możliwość spotkania się z naszymi partnerami biznesowymi z kraju i zagranicy.

Mistrzostwo

Niezwykła energia, bezpośrednie spotkania i targowy gwar, które dają nam poczucie niesamowitej integracji z międzynarodowymi firmami branży budowlanej. Jest to dla nas ugruntowanie poczucia, że jesteśmy rozpoznawalni i cenieni za swoją tradycję pracy z drewnem, jakość i mistrzostwo. Ponadto nasi eksperci starali się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące odwiedzających pytania, szczególnie te dotyczące budownictwa drewnianego prefabrykowanego. https://burkietowicz.pl/sciany-szkieletowe/

Podsumowując – BUDMA to idealne miejsce do przedstawienia nowych propozycji dla klientów i partnerów. Ponadto była to dla nas okazja do zaprezentowania naszych produktów, które odpowiadają na potrzeby zrównoważonego budownictwa. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy przedstawić naszą wizję i misję tak wielu osobom, które zainteresowały się ofertą Grupy Burkietowicz.

Zostaw komentarz