Skip to content Skip to footer

SYSTEM 3E

Czy budowa domu musi być procesem trudnym i mozolnym? Czy musi trwać latami i być uzależniona od warunków pogodowych? Odpowiedź brzmi nie. Zarówno budownictwo szkieletowe jak i przełomowe osiągnięcie polskiej inżynierii SYSTEM 3e daje możliwość szybkiego i precyzyjnego wznoszenia ścian.

Nowoczesne technologie budowlane

System 3e to sposób wznoszenia ścian z elementów, które są ekonomiczne, energooszczędne i ekologiczne. Początek swojego powstania zawdzięczają naturze, ponieważ są wykonane z perlitu. Jest to minerał wulkaniczny. Jednowarstwowa ściana z elementów 3E jest doskonałym rozwiązaniem w zakresie izolacji cieplnej. Ponadto nie wymaga docieplenia i jest odporna na wilgoć, pleśń, grzyby oraz algi. Fachowcy wyznaczają nowe standardy branży budowlanej. Zarówno ta technologia jak i drewniane konstrukcje zapewniają zdecydowanie krótszy czas budowy.

Spotkanie z przedstawicielem firmy

Grupa Burkietowicz posiada w swojej ofercie ściany szkieletowe, które również są ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem. Ponadto zajmujemy się produkcją drewnianych konstrukcji dachowych – wiązarów prefabrykowanych i więźby tradycyjnej prefabrykowanej. Z przyjemnością spotkaliśmy się z przedstawicielem firmy DOM 3E, która zajmuje się budową domu do stanu deweloperskiego właśnie w technologii SYSTEM 3e. Wycieczka po zakładzie była doskonałą okazją do zaprezentowania naszej technologii produkcyjnej. Zdaje się, że największe wrażenie wywarła bardzo elastyczna i szybka linia tartaczna firmy EWD – jedyna taka w Polsce. Mogliśmy zaprezentować nowoczesny park maszynowy, między innymi dokładną i precyzyjną maszynę marki Hundegger, która wraz z wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem jest w stanie przygotować nawet najbardziej skomplikowaną konstrukcję więźby tradycyjnej. Każdy punkt wycieczki, rozpoczynając od wizyty w siedzibie firmy, a kończąc na prezentacji Zakładu Produkcyjnego – był doskonałą okazją do rozmów na istotne dla obu stron tematy. Produkty – Burkietowicz

Leave a comment